MELECHOVSKÝ TRIATLON

Veškeré informace o Melechovském triatlonu najdete právě tady...

Novinky

Změny roku 2007

 

Změny z minulého roku 2007

1. Změna zpracovávání výsledků - čipy bohužel nevyšly,ale máme k dipozici program na zpracování výysledků, který by měl všechno zrychlit a zkvalitnit.

2. POZOR!!!! Prezentace proběhne na fotbalovém hřišti SK Kožlí ( tam kde je vždy vyhlašování výsledků a občerstvení). Po prezentaci se přesuneme na kolech (auty) k rybníku do Koutů na start plavání ( na stejné místo,kde byla dříve prezentace).

Prezentace byla určena na 8:45 - 9:45 (případné změny zde zvěřejníme). Start cca. 10:15 - 10:30 (podle přesunu do Koutů).

3. Přesun do Koutů na start závodu po vlastní ose ( kolo) nebo auty vašeho či jiného doprovodu. Věci po plavání přepraví zpět do Kožlí na hřiště pořadatelé.

4. Cíl kola bude v Kožlí na hrišti a to se mírně promítně do délky tratě - z nynějších 35 km cyklistické části se pojede na kole 42km (jedná se o malou změnu, která bude vysvětlena před závodem a tra´t bývá si myslim kvalitně značená....tak se neztratíte:o))

5. Úplná změna běžecké části - asfaltový povrch, průběh vesnicí a seběh k přehradě Želivka v krásném prostředí

Cíl je opět na hřišti v Kožlí, kde proběhne již tradiční vyhlášení vítězů a celkových výsledku v jednotlivých kategoríích.

Pro větší komfort závodníků by mělo být k dispozici i depo na cyklistickou a bežeckou čast.

Tyto změny jsou snahou všech pořadatelů postoupit o krok dále a zárověň zachovat závod i s jeho krásami pro každého závodníka, který se rozhodne tento závod absolovovat. 

Tešíme se na Vaši účast a doufáme,že tyto změny povedou ke zkvalitnění celého závodu.

 

 

Žádné komentáře
 
By Lucka